OPORTUNITATE ANGAJARE STUDENȚI / ABSOLVENȚI

AIIR VALAHIA - VITASTAL CONSULTING angajează absolvent(ă) sau student(ă) în ani terminali al unei Facultăți Economice sau Tehnice (Construcții/Instalații).

Atribuții/responsabilități:

  • Licitații (Identificarea licitațiilor în sistemul electronic SEAP, pregătirea acestora conform caietelor de sarcini, întocmirea documentelor necesare participării la licitație (formulare, oferta financiară, oferta tehnică, etc.);
  • Centralizarea datelor legate de contracte și serviciile contractate în baza de date;
  • Înregistrarea cererilor de oferte sosite de la client;
  • Promovarea serviciilor oferite de către companie;
  • Concepere newsletter, mesaje promovare servicii, oferte, materiale promoționale evenimente etc.;
  • Menținerea corespondenței cu terții (fax, e-mail, telefon);

Cerințe:

  • Pasiune, implicare, dinamism, perseverență, devotement față de echipa de lucru, cunoștinţe PC, (Word, Excel, Outlook, Power Point);
  • Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu - avansat);
  • Flexibilitate și abilităţi pentru lucrul în echipă;
  • Dorinţa de învăţare și perfecţionare continuă;

Beneficii:

  • Salariu motivant, oportunități de avansare, mediu de lucru corect, bonusuri și prime, telefon, mașină;

FIȘA COMPLETĂ A POSTULUI

Pentru a aplica pentru acest post: completati formularul de mai jos, atasati CV-ul Dvs. si apasati butonul APLICA.
Extensii permise: .pdf, .doc, .docx

TELEFON

021.252.42.95
021.252.00.22

office@vitastal.ro